UFiber singel-mode 10G 2-pack
  • UFiber singel-mode 10G 2-pack

UACC-OM-SM-10G-D-2 | SM-10G-2P

€ 105,91

UFiber single-mode 10G 2-pack bestaat uit 2x single-mode 10G SFP+ module met LC connectoren.

Aantal
op voorraad

UACC-OM-SM-10G-D-2 | SM-10G-2P

UFiber single-mode 10G 2-pack bestaat uit 2x single-mode 10G SFP+ module met LC connectoren.

De Wave length is 1310nm en geschikt voor een afstand tot 10km.

Specificaties

10 Gbps throughput
Duplex LC connector
Supports connections up to 10 km
Supported media: SM Fiber (Fiber cable is not included)

10016

Specifieke referenties

  • Naam : 14 Dagen retourbeleid - 2 Jaar garantie
  • Omschrijving

    Wij nemen enkel goederen retour die in originele staat verkeren met bijbehorende accessoires. Producten waarvan de verzegeling verbroken is kunnen wij helaas niet retour nemen.

  • Klik hier om meer details te krijgen